Американський психолог заявив, що гра Pokemon Go допомагає в боротьбі з депресією

12 липня 2016, 18:13
Доктор психології і засновник сайту Psych Central Джон Грохол стверджує, що гра Pokemon Go, яка менш ніж за тиждень стала дуже популярною, може виступати засобом боротьби з депресією

Як зазначив Грохол на Psych Central, через кілька днів після запуску Pokemon Go користувачі стали розповідати у Twitter та інших соцмережах про те, як гра вплинула на їхнє життя. Вони стверджують, що Pokemon Go поліпшив їх настрій, допоміг у боротьбі з депресією і соціальною тривожністю. Доктор Грохол вважає, що ці повідомлення мають під собою підстави.

Відео дня

За його словами, гра спонукає користувачів виходити на прогулянки, спілкуватися з іншими людьми і вивчати навколишній світ, що сприяє поліпшенню настрою і подолання депресії.

"Для людини, що страждає від депресії або перепадів настрою сама ідея фізичних навантажень може бути немислимою, тим більше не здійсненною, - пише Грохол. – Для тих, хто страждає від соціальної тривожності одна лише думка про те, щоб вийти на вулицю і зіткнутися з іншими людьми може бути лякаючою".

Своїми повідомленнями користувачі підтверджують слова психолога.

"Pokemon Go вже став кращими ліками від моєї депресії, ніж все, що прописав мені мій лікар", - пише користувач Twitter Jesseanne Pope.

"Pokemon Go дійсно змусив мене захотіти вийти з квартири і нарешті почати спілкуватися з іншими людьми після багаторічної депресії", - стверджує Amy.

Прикладів подібних повідомлень ще багато. Як підкреслює Грохол, творці гри не планували створювати додаток, що допомагає душевному здоров'ю, але їм це вдалося.

У грі Pokemon Go користувачі можуть знаходити в реальному світі Покемонів (персонажів мультсеріалу), тренувати їх і протистояти іншим тренерам. Вона була запущена минулого тижня і швидко стала популярною. Сервера компанії, що створила гру, не справляються з напливом користувачів, які проводять в ній більше часу, ніж у WhatsApp і Instagram.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X