Американські розробники представили фотоапарат з 16 об'єктивами

8 жовтня 2015, 17:10
Американська компанія Light представила експериментальний "мультидіафрагмовий обчислювальний фотоапарат" L16, в якому використовуються 16 об'єктивів з різними фокусними відстанями

Зображення фіксують 13-мегапіксельні модулі, згруповані за фокусною відстанню: п'ять 35-мм модулів, п'ять 70-мм і шість 150-мм. Фотографії з L16 за допомогою комп'ютерної обробки зливаються в один високоякісний знімок, роздільна здатність якого може складати до 52 мегапікселів, пише Дождь.

Відео дня

Розробники відзначили, що L16 дозволяє підвищити якість зйомки в погано освітлених місцях і знизити кількість "шумів". Також власники нової розробки зможуть змінювати фокус вже після зйомки.

У компанії також кажуть, що вирішили створити свій фотоапарат через великі габарити і складності використання дзеркальних камер.

За словами засновника Light Раджіва Ларойя, зручніше зробити знімок на смартфон, ніж діставати камеру. Таким чином, L16 повинна усунути розрив між цими двома пристроями як за зручністю використання, так і за якістю знімків.

Зараз ще не запущена у виробництво камера в передзамовленні коштує 1299 доларів, у листопаді її вартість зросте на 400 доларів. Перші готові екземпляри з'являться не раніше літа 2016 року.

Редактор: Марія Кабацій

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X