Американські експерти схвалили розумий годинник для хворих на епілепсію

8 лютого 2018, 09:57
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Розумний годинник Embrace компанії Empatica, який попереджає про наближення епілептичних припадків, пройшов клінічні випробування і отримав схвалення Управління з санітарного нагляду США - FDA.

Вперше експерти FDA визнали розумний годинник медичним приладом, який допомагає при неврологічних розладах, пише Android Authority.

Технологія, яка лежить в основі Embrace, була розроблена в Массачусетському технологічному інституті ще в 2007 році, а потім пройшла через багаторічні фази тестування в різних лікарнях.

Відео дня

Смарт-годинник Embrace, крім уже звичних медичних показників на кшталт пульсу і частоти дихання, відстежує показники стресу, вплив на стан людини фізичної активності і за станом фаз сну. На підставі отриманих даних годинник заздалегідь попереджає людину про наближення нападу епілепсії.

Також годинник автоматично повідомляє про напади батькам, опікунам або друзям користувача, яких він вказав контактними особами. Більш того - програма для Android і IOS веде журнал судомної активності. Це дозволяє відстежувати, що викликало судоми, а також стежити за станом організму під час сну.

Журналісти зазначають, що документи Empatica в FDA були розміром більш ніж 1500 сторінок. Подали ці документи експертам ще в середині 2016 року, так що затвердження зайняло дійсно довгий час. Тепер, коли Embrace офіційно названо медичним пристроєм, пацієнтам в США з низьким рівнем доходу буде значно простіше придбати такий гаджет через свої страхові компанії.

Розробники наголошують, що, оскільки багато людей приховують своє захворювання, "важливо було створити пристрій, який не видавав б свого призначення і при цьому був би зручним у використанні".

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X