Amazon провів таємну конференцію зі створення роботів з людськими цінностями

23 березня 2016, 15:53
Amazon зібрав фахівців в області робототехніки, штучного інтелекту, автоматизації будинків і космічних досліджень на конференції MARS в Палм-Спрінгс (Каліфорнія)

Подробиці конференції тримаються в секреті. Однак Bloomberg вдалося з'ясувати, що в рамках заходу пройшов семінар, на якому обговорювалося питання, як прищепити роботам людські цінності.

Відео дня

Список учасників виявився досить різноманітним. До нього увійшли як представники компаній (наприклад, Toyota і Rethink Robotics), так і вчені з Массачусетського технологічного інституту, Каліфорнійського університету в Берклі і Швейцарської вищої технічної школи Цюріха. Серед гостей опинилася навіть голлівудська знаменитість – режисер Коду да Вінчі та Ігор розуму Рон Ховард.

Сам Джеф Безос постарався не виділятися з натовпу, але один з відвідувачів розповів в Facebook, що йому вдалося зустрітися з головою Amazon.

Завдяки соцмережам також стало відомо, що учасникам конференції довелося випробувати шоломи віртуальної реальності і позмагатися в рубанні дров. Напої на заході розносили роботи Kiva, які переносять товари на складах Amazon.

X