Alexa тобі у вухо. Amazon готує власні бездротові навушники

5 квітня 2019, 17:14

Компанія Amazon готує бездротові навушники з вбудованим доступом до Alexa вже в другій половині цього року.

Навушники будуть виглядати і працювати аналогічно до AirPods від Apple, повідомляє агентство Bloomberg .

Як і AirPods, амбушюри Amazon спроектовані так, щоб сидіти в вухах користувача без затискачів навколо вуха.

Відео дня

Цей продукт є одним з найбільш важливих проектів в підрозділі обладнання Amazon Lab126, кажуть джерела, які просили не називати їх імені. При цьому Bloomberg повідомляв у минулому році, що компанія також працює над домашнім роботом для споживачів з Alexa, під кодовою назвою Vesta.

Навушники нібито дозволять людям використовувати свій голос для замовлення товарів, доступу до музики, погоді і іншої інформації на ходу. Цифровий помічник Amazon буде викликаний за допомогою слова Alexa. Люди будуть контролювати фізичні жести, такі як натискання, щоб відповідати на дзвінки і завершувати дзвінки, а також перемикатися між піснями.

Ініціатива зі створення навушників - це серйозний крок для виходу продукції Amazon за межі "розумного будинку". Смартфон Fire впав в 2015 році, але розумні динаміки Echo компанії стали несподіваним хітом, який приніс Alexa в мільйони будинків і квартир. Динамік Echo на батарейках був знятий з виробництва. А плагін Alexa для автомобілів має обмежену доступність.

Основним стримуючим фактором зростання Alexa залишається відсутність у Amazon смартфона і провідної мобільної операційної системи. Цифрові помічники від Apple і Google мають величезні готові призначені для користувача бази, тому що технологія вбудована в сотні мільйонів iPhone, iPad, годинників і мобільних пристроїв Android.

Навушники Amazon не матимуть вбудованого стільникового зв'язку і зажадають підключенн до телефону. Це означає роботу через Apple і Google, що Amazon вже робить зі своїми додатками Alexa.

Навушники будуть поставлятися в футлярі для зберігання, який також служить зарядним пристроєм. Користувачі зможуть підключити його через стандартний USB-кабель. Люди також заявили, що компанія провела випробування навушників в чорному і сірому кольорах. За словами одного з джерел, в останні місяці компанія шукає постачальників і виробничих партнерів.

За даними Counterpoint Research, бездротові навушники є швидкозростаючою категорією пристроїв що носяться: в четвертому кварталі було продано 12,5 млн пар. Apple AirPods займав 60 відсотків цього ринку.

Після ранніх жартів в 2016 році, цей продукт став величезним хітом для Apple, допомагаючи збільшити продажі iPhone. За словами людей, знайомих з планами компанії, компанія працює над парою більш високого класу третього покоління з шумозаглушенням і водостійкістю.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X