Abcdefg і не тільки. Материнський холдинг Google придбав домен із 26 літер англійського алфавіту

Гаджети

9 жовтня 2015, 17:47

Abcdefg і не тільки. Материнський холдинг Google придбав домен із 26 літер англійського алфавіту

Abcdefg і не тільки. Материнський холдинг Google придбав домен із 26 літер англійського алфавіту - фото

Alphabet придбав домен із 26 літер англійського алфавіту

Alphabet Inc., материнський холдинг Google Inc., придбав домен з 26 букв - abcdefghijklmnopqrstuvwxyz.com

У серпні, коли Google тільки оголосила про створення Alphabet, в компанії анонсували запуск сайту abc.xyz, повідомляє The Wall Street Journal.

"Ми зрозуміли, що пропустили кілька літер в abc.xyz", - пояснив рішення про зміну домену представник компанії. Втім, він відмовився розповісти, як саме Alphabet збирається використовувати нове доменне ім'я.

Ні в середу, ні в четвер сайт не завантажувався. Сам домен був створений ще в 1999 році.

Видання відзначає, що компанії часто купують пов'язані з ними домени з багатьох причин. Наприклад, Alphabet також володіє Googl.com і Gogle.com і перенаправляє користувачів, які "помилилися", на Google.com. Крім цього пошуковий гігант володіє і GoogleSucks.com - аби запобігти його використання суперниками.

Раніше на початку серпня стало відомо, що корпорація Google створила нову фірму Alphabet для реструктуризації своєї структури. У холдинг Alphabet увійшли як сама Google, так і підрозділ Calico, який управляє інвестиціями корпорації.


Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал