10 каналів про здоровий спосіб життя, на які варто підписатися в Telegram - вибір редакції

11 серпня 2018, 14:04

Telegram поступово стає реальною альтернативою Facebook. Крім можливості для спілкування він пропонує також безліч цікавих каналів на будь-яку тематику. Ми зібрали найцікавіші, на наш погляд, канали, присвячені здоровому способу життя.

Якщо ви ще не стежите за каналами НВ — підписуйтесь на наш Telegram, Мнения Нового Времени і Viber!

МОЙ ФИТНЕС-ТРЕНЕР — Канал, який публікує різноформатні пости про фітнес — від картинок з вправами до відео з повноцінними тренувальними сесіями.

Відео дня

Правильное питание от Мини — Корисний канал для тих, хто під час кожного прийому їжі рахує калорії. Автор пише статті про правильне харчування, проводить опитування серед читачів, а також розповідає про свій щоденний раціон. Також іноді ділиться програмами для тренувань.
1й Физкультурный — Канал виділяється цікавою подачею матеріалів, зручною для сприйняття. Мінімум емодзі, які зустрічаються тільки у вигляді опитувань (завдяки яким, до речі, читачі можуть виділити цікавішу статтю), і максимум корисної інформації — лонгріди, примітки, цікаві факти.

Образ жизни — Трохи нетиповий канал. Автор ставить на собі різні експерименти, щоб довести ефективність або неефективність тієї чи іншої дієти. Наприклад, зараз автор займається очищенням організму — 21-денним голодуванням на фрешах. І кожні кілька днів він розповідає про своє самопочуття. Також він поставив собі кілька цілей за рік — наприклад, подолати половину змагання Ironman.

Йога | Online — Якщо ви займаєтеся (або хочете займатися) йогою — ласкаво просимо. Автор розповідає про різні практики йоги, медитації, психології, духовність і харчування. Все це розбавлене цікавими матеріалами та цитатами про користь йоги.

Photo by Simon Rae on Unsplash

Йога для жизни/YogaEveryDay — Ще один канал про йогу. Згідно з опитуванням, майже 70% відвідувачів каналу почали займатися нею зовсім недавно або тільки планують розпочати — тому не бійтеся і починайте разом із цим каналом. Веде його дівчина, яка практикує йогу вже 11 років.

WellnessPress — Незвичайний канал, який навряд чи можна зарахувати чисто до тематики ЗСЖ, але і пропускати його не хотілося. Автор пропонує проходити челленджі з метою сформувати якусь корисну звичку. Наприклад, нещодавно читачі каналу звикали регулярно їсти фрукти й овочі, а також частіше проводити час на свіжому повітрі.

Ёж за ЗОЖ! — Канал з фактами, новинами і лонгрідами про фітнес, правильне харчування, здоровий спосіб життя, силові тренування і біг.

Здоровье души и тела — Для опису каналу процитуємо людину, яка його веде: «Канал «Здоров'я душі і тіла» — це чесний канал. Я, як автор, кажу тільки правду якою б вона не була. Експериментую над собою, у подальшому наводжу свій досвід у темі здоров'я і його розуміння».
Бегать просто — телеграм-канал про біг. Програми для новачків і досвідчених спортсменів, поради з підготовки до марафону, правильні дієти, рекомендації з одягу та здоров'я і навіть звіти з різних змагань. Зазначимо, що канал має свій зміст, де ви можете вибрати цікавий матеріал саме для себе і прочитати його в будь-який час.

Photo by Simon Rae on Unsplash

Photo by Simon Rae on Unsplash Фото:

Також ви можете подивитися інші наші добірки:

Якщо вам цікава якась тема - обов'язково напишіть про це в коментарях!

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X