Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Новий LEXUS LS: майстерність Такумі

Авто

16 квітня, 10:00

712

Новий LEXUS LS: майстерність Такумі

Кожна деталь флагманського седана  LEXUS LS підкреслює його бездоганність і належність до найвищої ліги

Новий флагманський седан Lexus LS – це поєднання витонченості та естетичності, які можна знайти в кожному елементі: від освітлення салону до оздоблення моделі.

У японській культурі майстрів найвищого класу називають "Такумі". Якість, досвід і досконалість - риси, які визначають вправну роботу майстра Такумі. Кожна деталь флагманського седана  LEXUS LS підкреслює його бездоганність і належність до найвищої ліги.  

 

 

На заводі Lexus у японському місті Тахара запроваджено програму для майстрів Такумі «Master Craftsmen», що передбачає використання їх досвіду та вміння на кожному з основних етапів виробництва. Щоб стати майстром Такумі, кандидати проходять суворий відбір з багатьох дисциплін. Умови відбору передбачають також суто японське випробування, в основі якого лежить мистецтво формування фігурок з паперу – орігамі: для того, щоб стати майстром Такумі, необхідно скласти орігамі-фігурку кішки. Але недомінантною рукою і менш ніж за 90 секунд. Уміння та навички майстрів Такумі використовуються також у деяких роботизованих процесах виробництва, що дає змогу вивести стандарти точності на якісно новий рівень.

В Україні флагманський седан Lexus LS представлено у гібридній та бензиновій модифікаціях.

Детальніше – в офіційних дилерів Lexus в Україні.  

www.lexus.ua

 


Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися