Дочірній бренд Volvo готує повністю електричний автомобіль

Авто

12 січня, 14:03

Дочірній бренд Volvo готує повністю електричний автомобіль

Дочірній бренд Volvo готує повністю електричний автомобіль - фото

Polestar

Перший тизер нового електрокара Polestar

Після виходу в 2017 році гібридного Polestar 1, підрозділ шведської Volvo переключився на електрокари.

Електромобіль Polestar 2 повинен вийти протягом 2019 року, а поки представлений тизер новинки, пише Motor1.

Судячи з офіційної фотографії, мова може йти про 4-дверний фастбек. Дизайн, швидше за все, буде виконаний в стилістиці Polestar 1, але зате силова установка виявиться повністю електричною. Відомостей про технічні характеристики поки немає - очікується 400-сильний мотор з запасом ходу без підзарядки до 500 кілометрів.

Заявлено, що на Polestar 2 відбудеться світова прем'єра Google Android HMI - інноваційного інтерфейсу для взаємодії людини і машини, що включає в себе спеціальну версію Google Assistant для автомобілів.

Вийти на ринок Polestar 2 повинен вже після того, як в 2019 році почнуться поставки клієнтам Polestar 1. При цьому нова модель, як прогнозують, виявиться за ціною на рівні Tesla Model 3.

В кінці 2017 року НВ розповідало, що Polestar, бренд спортивних дорожніх автомобілів від концерну Volvo Car Group, представив в Китаї свій перший гібридний автомобіль . Спорткар під назвою Polestar 1 побудований на тій же архітектурі, що і Volvo XC90.

Автомобіль оснастили 600-сильною гібридною установкою, в яку увійшли два електромотора і дволітровий бензиновий двигун Drive-E, такий же, як в автомобілях Volvo. Максимальна дальність ходу новинки на електричній тязі становить 150 кілометрів.


Телеграм НВ

Підпишіться на наш канал у Телеграм. Там ми публікуємо термінові новини та найцікавіші історії дня України та світу.

Підписатися