IT-індустрія

16 серпня 2022, 16:20

Через війну в Україні. Російський суд оштрафував Telegram на 4 млн рублів

Лояльний до російської пропаганди майданчик зазнав гонінь з боку РФ. Причиною стало невидалення контенту окремих Telegram-каналів, які публікували інформацію про втрати російської армії, а також про її дії у війні проти України.

Мировий суд Таганського району Москви ухвалив оштрафувати месенджер за невидалення контенту про війну в Україні. Згідно з матеріалами суду, Telegram не видалив інформацію, пов’язану з діями армії РФ у рамках війни в Україні в цілому та на Донбасі зокрема, а також із втратами Росії під час бойових дій. Про це пише Інтерфакс.

Цей штраф месенджер отримав, незважаючи на те, що має лояльну до російських пропагандистів політику модерації. У ньому досі працюють канали головних рупорів Кремля, які систематично дезінформують громадськість про цілі Росії у війні проти України, а також про уявні успіхи країни-агресора.

У цьому месенджері також координуються набіги проросійських тролів на паблики українських активістів та політиків.

Telegram залишається головним майданчиком для російської пропаганди, на відміну від Facebook, YouTube та Instagram, що видаляє контент, що містить заклики до насильства та дезінформацію про війну в Україні.

Навіть TikTok анонсував жорстку модерацію щодо дезінформації проти України.

Втім, своєї обіцянки він не виконав, і на каналах російських пропагандистів продовжують з’являтися нові ролики, які налаштовують громадськість проти України.

Другие новости

Всі новини