Гаджети

3 жовтня 2019, 15:45

Помий вуха. LG представила бездротові навушники з функцією самоочищення

Південнокорейський виробник LG показав модель бездротових навушників з ультрафіолетовим випромінюванням, яке вбиває бактерії.

Незадовго після того, як керівництво компаній Amazon і Microsoft показало свої моделі бездротових навушників для конкуренції з Apple AirPods, представники південнокорейської компанії LG представили дещо набагато крутіше, ніж просто натільний гаджет для програвання музики.

Річ у тім, що в кейс для підзарядки нових навушників Tone+ Free від LG вбудований ультрафіолетовий індикатор, який має вбивати бактерії, що залишилися на динаміках після прослуховування.

Ефективність такого методу очищення поки перевірити не можна, оскільки ще невідомо, коли гаджет буде доступний по всьому світу. Зате виробник заявив, що навушники захищені від вологи і води за стандартом IPX4, можуть працювати близько шести годин автономно, мають вбудований мікрофон для спілкування і виклику Google Assistant, а також сенсорні кнопки на кожному з навушників для контролю голосових викликів і управління плейлистом.

Відомо, що у Південній Кореї навушники надійдуть у продаж через кілька тижнів за ціною від $215.

Нагадаємо, через надзвичайне поширення моделей AirPods від Apple в США, люди почали масово втрачати бездротові навушники. Керівництво Нью-Йоркського метро навіть попереджало користувачів бути обережніше з такими гаджетами і знімати їх, входячи в поїзд, оскільки кожен день чиїсь навушники падали на рейки і це створювало небезпеку для людей, які намагалися їх підняти.

Другие новости

Всі новини